ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
'Yöneticinin görevi birleştirici olmaktır'

'Yöneticinin görevi birleştirici olmaktır'

Tarih 25 Mart 2014, 15:31 Editör SES Gazetesi

İskenderun Belediye Başkanı ve CHP adayı Yusuf Civelek'in, Pirireis Mahallesinde açık hava toplantısında, güvercin uçuruldu ve halka karanfil dağıtıldı.

Pirireis Mahallesi Muhtarı Sabit Dreyfioğlu, Mustafa Kemal Mahallesi Muhtarı İsa Taş, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Cemil Çopur, Barbaros Mahallesi Muhtarı Süleyman Taşkın, Meydan Mahallesi Muhtarı Süleyman Çapar'ın katıldığı toplantıda konuşan CHP İskenderun İlçe Başkanı Süleyman Uyar, kentte 544 sandıkta oy kullanılacağını söyledi.
Civelek’in beş yılda çok önemli hizmet ve çalışmalar yaptığını belirten Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu da, “Başkanımız elli yılda yapılamayan hizmetleri yaptı. Bunlardan en önemlisi Fransızlardan kalma su şebekesini değiştirdi. Hizmetleri saymakla bitmez. İskenderun’a çok güzel hizmet yapmakla kalmadı, aynı zamanda huzur getirdi. İskenderun’a kent barışını getirdi” diye konuştu.
İİskenderun’un coğrafyasının dünyanın en güzel coğrafyalarından biri olduğunu belirten Civelek ise, “Bu coğrafyada yaşayan İskenderunlular Türkiye’nin en entelektüel, kültürlü ve bilinçli halkıdır. Beni sizler bu kutsal, onurlu göreve layık gördünüz. Sizlere layık olmaya çalıştım” diye konuştu.
Küresel iklim değişikliklerinin getireceği olumsuz etkilere karşı tedbirler alındığını, İskenderun’un en önemli sorunu su sorununun çözüldüğünü, sel riskine karşı drenaj kanalları yapıldığını belirten Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “Hep bilimin ışığında gittik” dedi. Yeni hizmet binaları, iskele, sosyal tesisler, nikah salonu yapıldığını, otoparkları ve sosyal tesisleri belediyenin işlettiğini belirten Civelek, “Bütün bunlar halkımızın parasıyla yapıldı. Seçim meydanlarında halkımıza çalmayacağız, çaldırmayacağız, çalışacağız dedik. Sözümüzü tuttuk. Kul hakkı yemedik, yedirmedik. Halkımız yine teveccüh gösterirse, aynı düşünceyle yola devam edeceğiz” diye konuştu.
“Gezi parkı gösterilerinde gençlerin verdiği mesajı hiç unutmayacağız. Gençler özgürlük istiyor, seslerine kulak verilmesini istiyor. Demokrasinin alternatifi daha demokrasidir” diyen Civelek, kimsenin ötekileştirilmediğini, halka adil ve ayrımsız hizmet verildiğini söyledi. Civelek, “Bir yöneticinin görevi birleştirici olmaktır. Bir çatlak varsa, o çatlağı kanıyla, canıyla zamk gibi yapıştırmalı. Bütünlüğü sağlamalıdır” dedi.

Bu haber 183 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SİYASET

Anadolu Partisi Arsuz'da örgütlendi

Anadolu Partisi Arsuz'da örgütlendi Hataylı Ayhan Kara'nın Merkez Karar ve Yürütme Kurulu (MKYK) üyesi olduğu ve Ankara Milletvekili Emine Ülker Ta...

Çelik, güven tazeledi

Çelik, güven tazeledi Saadet Partisi (SP) İskenderun ilçe kongresinde Halil İbrahim Çelik yeniden başkanlığa seçildi.

KÖŞE YAZARLARI

Kitaplar yeni çağın habercisidir19 Aralık 2014

GALERİ

HAVA DURUMU

iskenderun


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi