ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Tepelere kentsel dönüşüm projesi

Tepelere kentsel dönüşüm projesi

Tarih 07 Mayıs 2011 Editör SES Gazetesi

İskenderun Belediye Meclisi, kentin bazı bölgelerinin Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje alanına dönüştürülmesini kabul etti.

İskenderun Belediye Meclisi, kentin bazı bölgelerinin Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje alanına dönüştürülmesini kabul etti.

Belediye Meclisi’nin dünkü oturumunda, Aşkarbeyli mıntıkası 6376, 6374 nolu parsel, Şevre mıntıkası 55, 79, 1643 ve 1644 parseller (Numune Mahallesi) ile aynı mıntıka 56, 57, 58, 80, 184, 309 ve 2285 (Esentepe Mahallesi), Frenkçiftliği mıntıkası 2572 nolu parsel ve çevresinin (Meydan Mahallesi) Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı olarak ilan edilmesi oy birliği ile kabul edildi. 

Meclis, gündeminde bulunan 2010 yılı kesin hesabını onayladı, Yeni Toptan Sebze ve Meyve Hali'ndeki otel ve lokanta, kafeterya ve soğuk hava deposunun 10 yıl süreyle ihale edilmesi de oy birliği ile kabul etti.

Şehit adı caddeye

Kentin 105. sokağın caddeye dönüştürülerek Şehit Polis Murat Kaya adının verilmesi ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğü teklifi de oybirliği ile kabul edildi.

Şehir içi trafiğinin düzenlenmesi ve rahatlaması açısından İlçe Emniyet Müdürlüğü ile yapılacak ortaklaşa çalışmada, İlçe Emniyet Müdürlüğü İle protokol imzalamak üzere belediye başkanına yetki verilmesini de oy  çokluğu  ile kabul eden meclis, 1 Ocak 2011 tarihli 59 ve 60 nolu kararlara yapılan itirazlara ilişkin komisyon raporunu oy çokluğu ile kabul etti.

Bu haber 3148 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Çelebi, üçüncü kitabını çıkardı

Çelebi, üçüncü kitabını çıkardı 'Pinasors' ve 'Amonoslardan Doğan Güneş' adlı şiir kitaplarının yazarı Çelebi, 3. kitabının imza gününü Dörtyol'da ...

Engellilere eğitim kursu

Engellilere eğitim kursu Kursa müracaat 20 Haziran tarihine kadar okullara doğrudan yapılabilecek

KÖŞE YAZARLARI

Reyhanlı Barajı28 Ocak 2015

GALERİ

HAVA DURUMU

iskenderun


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi